Kansliet

Stockholm Basket

Öppettider kansli

Måndag-Fredag 09:00-16:00

Orgnr: 802004-6010
Besöksadress: Smedjegatan 8, Nacka
Fakturaadress: inbox.lev.497310@arkivplats.se
e-post: info@stbdf.se

BG: 172-4418
Swishnummer 123 113 1069

Vi som arbetar på kansliet

Charlotta Bernervall – Verksamhetschef

charlotta.bernervall@stbdf.se, 08-410 818 38

Blazo Begenisic – Tävling (Föräldraledig till 8 sep 2019)

blazo.begenisic@stbdf.se, 08-410 818 35

 

Tony Classon – Tävling

tony.classon@stbdf.se, 08-410 818 34

 

David Leman – Tävling/Projekt

david.leman@stbdf.se, 08-410 818 37

 

David Gerges – Förening

david.gerges@stbdf.se, 08-410 818 32

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrick Montgomery – Tävling (Vikarie)

patrick.montgomery@stbdf.se,08-410 818 33

Elisabet Bodin – Administration